Rekrutacja

Znalazłaś/eś się w formularzu rekrutacyjnym.
Zapoznajmy się najpierw z zasadami.
Obowiązują tu one wszystkich, więc wypadałoby je przedstawić.

Zasada 1: Traktuj swoją "posadę" jako przyjemność ! Jesteś na równi ze wszystkimi redagującymi, więc nie masz powodów do zmartwień. Wypełniaj swoje obowiązki systematycznie, pamiętając, że ma to być zabawa, a Ty masz czuć się spełniony w swojej roli.
Zasada 2: Możesz być wyluzowany. Nie startujesz właśnie w jakiejś olimpiadzie międzynarodowej, więc nie musisz niczego się obawiać. Proszę Cię tylko o kilka niezbędnych rzeczy.
Zasada 3: Nie jesteś tu sam. Jeśli będziesz mieć problem, nie będziesz czegoś rozumiał, zgłoś się do administratora. Pomoc nigdy nie zostanie Ci odmówiona. (w pierwszym miesiącu stażu administrator może dowolnie edytować twoje posty, po ówczesnym uzgodnieniu tego z autorem - ponad to każdy post zostaje dogłębnie przez niego przeanalizowany).
Zasada 4: Okres początkowy stażu wynosi dwa miesiące. Po minięciu terminu, administrator zadecyduje o tym czy dołączysz do naszej załogi. Nie martw się, jeśli zdecyduje o dodatkowym miesiącu stażu. Nawet najlepsi musieli się uczyć.

Skoro znasz już zasady, możemy przechodzić do formalności.

Co będzie od Ciebie wymagane?
※ Umiejętność poprawnego pisania po polsku. Każdy uczy się na swoich błędach i im więcej prac wstawia, staje się w tym lepszy, więc nie musisz być perfekcyjny. Ważne żebyś znał podstawy i trochę więcej. Nie martw się, dasz radę !
※ Umiejętność kreatywnego myślenia oraz zaangażowanie. Każdy chciałby czytać opowiadanie, kiedy redaktor na prawdę postara się i wykona je najlepiej. Przejrzysta akcja, tajemnice, zaskakujące wydarzenia, każdy detal jest ważny. Postaraj się spełnić swoją rolę jak najlepiej. 
(Mile widziana umiejętność edycji zdjęć)
※ Chęci i zapał. Jeden z ważniejszych punktów. Nie powinieneś rezygnować po napisaniu jednego opowiadania, ponieważ będzie mi smutno się z Tobą rozstać. Twoje prace powinny zachęcać, prawda? Sądzę, że tak, dlatego nie pisz na siłę, ani gdy nie masz na to ochoty. 
Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz.
※ Pozostanie ze mną dłużej. Mam nadzieję, że zadbasz o stronę FFPART i jak najdłużej na niej pozostaniesz. Jeśli nie planujesz długiego pobytu, lepiej już stąd uciekaj.
Mam nadzieję, że po przedstawieniu kilku wymagań, nadal starasz się o tę posadę !
Jeśli tak, wiedz, że został jeszcze mały formularz, który musisz wypełnić. 

Proszę aby komentarz został dodany na tej podstronie.

W formularzu musi się znaleźć kilka rzeczy, oto one:
➫ Imię. Twoje jedyne, prawdziwe imię, którego używasz na co dzień.
➫ Nick, jakim będziesz się posługiwać. Będzie to nick od twojego konta na Bloggerze lub Google+.
➫ Adres email lub inna forma kontaktu (gg, twitter, ask). Jest to ważne, ponieważ praktycznie przez cały czas będę się z Tobą kontaktować.
➫ Adres swojego bloga (opcjonalnie). Masz bloga ? Pochwal się !
➫ Doświadczenie w blogosferze. Opowiedz krótko o swojej przygodzie z Bloggerem (czy też innym serwisem blogowym). Prowadzisz/prowadziłeś jakiś blog (adres opcjonalnie)? Od kiedy tu jesteś? Co skłoniło cię do zgłoszenia tutaj? Kiedykolwiek pisałeś fanfiction czy też opowiadania? Dlaczego sądzisz, że się nadajesz? Co jest twoją mocną stroną: dramaty, romanse, yaoi, a może jeszcze coś innego?

☝ Na komentarze czekam pod tą notką, jak wspomniałam już wcześniej. ☝
Nie wahaj się, napisz !
(kontakt z administratorem widnieje w kolumnie)
Każde zgłoszenie zostanie rozpatrzone oraz każde dostanie odpowiedź - pozytywną lub też negatywną. Jeśli decyzja zostanie rozpatrzona pozytywnie, zostaniesz o tym powiadomiony. Jeśli decyzja będzie negatywna, mogę tylko powiedzieć: próbuj dalej !
Zapraszam! I życzę powodzenia !